ЗДО№13 "Капітошка" Покровської міської ради Донецької області

Всесвітній тиждень імунізації 24-30.04.2024
З метою підвищення обізнаності громадян про важливість імунізації в держав створено Національний портал з імунізації в рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» , який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.
Цей портал покликаний стати унікальним інформаційним хабом, де кожен зможе знайти унікальну та корисну інформацію про вакцинацію, особливості імунізації дітей, осіб, які відносяться до декретованого контингенту тощо.

09.03.2024

Маленькі "капітошки" ЗДО №13 минулого тижня долучились до вшанування Великого Кобзаря. Дітки слухали пісні на вірші Тараса, милувалися його картинами, дізнавалися про життя та дитинство Шевченка.На знак поваги, за народними традиціями, наші дітки разом із батьками намалювали віночок, яким хочуть прикрасити портрет Тараса Григоровича Шевченка.